Nefsini Bırak ve Ondan Uzaklaş! Allah’a Teslim Ol | Abdulkadir Geylani’den Nasihatler | #7

Nefsini Bırak ve Ondan Uzaklaş! Allah’a Teslim Ol | Abdulkadir Geylani’den Nasihatler | #7

Admin Yorum yapılmamışNefsini bırak! Ve ondan uzaklaş!.. Nisbî olarak kendine izafe ettiğin mülkten ayrıl!.. Hepsini Allah’a (CC) teslim et!.. Ve kalbin kapısında bekçi ol!.. Allah’ın (CC) “gönlüne sakla” dediklerini içeri al ve “alma” dediklerini kalbine sokma!.. Kötü istekleri kalbinden çıkardıktan sonra bir daha yaklaştırma!.. Bu şeytani arzuları kalbten çıkarmak, her halde ona uymamak ve daima muhalefet etmekle olur. Allah’ın (CC) iradesi dışında bir şey isteme!.. O’ndan (CC) başka bir şey istemek boş bir temennidir. Akılsızlıktır. Sakın böyle bir hevese düşme!.. Telef olursun.. Helak olursun!.. Hakk’ın (CC) merhametinden uzak kalırsın. Sonuna kadar Allah’ın (CC) emirlerini tut!.. Sonuna kadar yasak ettiği şeylerden kaç!.. Sonuna kadar O’nun (CC) kaderine teslim ol!.. Yarattığı şeylerden hiç birini O’na (CC) ortak yapma. Şirk koşma!..

Seslendiren: Musab Balkanlıoğlu
Müzik: Neyzen Tezcan Özkaya
➤ Instagram Hesabı: http://tiny.cc/0ld05y

Videolarımızın tam metinlerini okumak için WEB sitemizi ziyaret edebilirsiniz ➤ https://www.musabbalkanlioglu.com

📌 ÖNEMLİ UYARI: Kanalda yayınlanan tüm videoların, ses ve görüntü dahil olmak üzere telif hakkı saklıdır. İzinsiz herhangi bir platformda yayınlanamaz.

DİĞER KANALLARIM:
🔔 ABONE OL ➤ https://bit.ly/2Vc8h6n
📌derviş (Huzur Damlaları-Nasihatler) ► https://bit.ly/2OoCBcB

KESİNLİKLE İZLEMENİZ GEREKEN VİDEO ALBÜMLERİM:
Musab Balkanlıoğlu Şiirleri ➤ https://goo.gl/VkJ91B
Evliyaların Hayatları ➤ https://lnkload.com/2jbbg
Bir Avuç Dua ➤ http://url.ac/pmfwd
Mevlana’dan Özlü Sözler ➤ https://goo.gl/r218Eq
İslam ve Aile ➤ https://goo.gl/7BsXoJ

Es-Selamu Aleykum ve Rahmetullah;
Ben Musab Balkanlıoğlu! Kanalımızı daha çok ilahi aşk üzerine kurulmuştur. Kur’an ve hadis ışığında ehli sünnet itikati üzerine kurulan hayatımızı bu yönde sürekli yineleyerek imanımızı sağlam tutmaya yönelik sohbetler, videolar hazırlamaya çalışıyorum. Kendi seslendirdiğim şiirleri, sohbetleri, kıssaları, velilerin hayatlarını, sahabelerin hayatlarını, Peygamberlerin eşsiz hayatlarını da kanalımızda bulabileceksiniz. Facebook, İnstagram, Twitter gibi sosyal medya adresim bulunmamaktadır. Adıma açılan sahte hesaplara itibar etmeyiniz. Takipte kalmanız dileğiyle!

İletişim:
➤ balkanlioglumusab@gmail.com

Comments

0 comments

Leave a comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir