Dursun Ali Erzincanlı'nın En Etkilendiği Şiiri | Faran Dağlarında Açan Sevgili

Dursun Ali Erzincanlı'nın En Etkilendiği Şiiri | Faran Dağlarında Açan Sevgili

Admin Yorum yapılmamışArafta Sorular programının bu haftaki konuğu Dursun Ali Erzincanlı oldu. Dursun Ali Erzincanlı kimdir? Gündeme dair düşünce ve yorumları neler? Tüm soruların cevabı Esra Elonü’nün sunduğu Arafta Sorular programında.

Sanatçıdan siyasetçiye, yazardan oyuncuya herkesin kendi arafını anlattığı Arafta Sorular’ın bu haftaki konuğu sanatçı şair Dursun Ali Erzincanlı olacak.

Hayata, insana, gündem ve siyasete dair her şeyin konuşulduğu Arafta Sorular’da Esra Elönü bu hafta sanatçı şair Dursun Ali Erzincanlı’yı konuk edecek. Tasavvuf ve İslam’a dair yazdığı şiirleri ve kitapları ile tanınan Erzincanlı kendi arafını anlatacak. Dursun Ali Erzincanlı, Hz. Muhammed’in hayatını konu ettiği şiirlerine güzel sesi ile hayat verecek.

Programda ayrıca oyunculuk geçmişi eskiye dayanan Dursun Ali Erzincanlı, Kanal 7 ekranlarında yayınlanan Veysel Karani filminden sonra geçtiğimiz günlerde Diriliş dizisinde canlandırdığı rolden bahsedecek.

Sanatçıdan siyasetçiye, yazardan oyuncuya herkesin kendi arafını anlattığı ‘Arafta Sorular’ her Pazar 23.00’te canlı yayınla Ülke TV’de…

#ÜlkeTV #AraftaSorular #DursunAliErzincanlı

Ülke TV’yi sosyal medyada takip etmek için;
Twitter : https://twitter.com/ulketv
Instagram: https://www.instagram.com/ulketv
Facebook: https://www.facebook.com/ulketv

Comments

0 comments

Leave a comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir