BORYAYIN-ERZİNCAN ALTINBAŞAK DERNEĞİ  EĞİTİME DESTEK KONSERİ-ALİ GÜLŞAHİN  201 9 KARTAL

BORYAYIN-ERZİNCAN ALTINBAŞAK DERNEĞİ EĞİTİME DESTEK KONSERİ-ALİ GÜLŞAHİN 201 9 KARTAL

Admin Yorum yapılmamışERZİNCAN ALTINBAŞAK DERNEĞİ “EĞİTİME DESTEK KONSERİ”
AÇILIŞ KONUŞMASI: ALİ GÜLŞAHİN DERN.BAŞK. AYLİN DOĞAN GEÇLİK KURULU BAŞK. TÜLAY ÖZER KADIN KURULU BAŞK. İMAM AYDIN KARTAL BELD.BAŞK.YARD.
SÖYLEŞİ: EDEB.ÖĞRT.MUSTAFA BOR SUNUM: İSMAİL BİÇER
SANATÇILAR:ERKAN ÖZBEY – NİLÜFER BALCI – DEM-İ VAHTET – MİKAİL ASLAN
ÇEKİM-YAPIM-YAYIN: MUSTAFA BOR – BORYAYIN
02-10-2019 HASAN ALİ YÜCEL KÜLT.MERZ. KARTAL İSTANBUL

ALTINBAŞAK DERNEĞİden YANSIYANLAR
“AYDIN BİR GELECEK İÇİN EĞİTİME DESTEK KONSER”
İstanbul Kartal da 2016 Yılı ndan günümüze dek Can ve Gönüldaşlarımıza hizmet sunan Erzincan ALTINBAŞAK DERNEĞİ Gelenekselleştirdiği “EĞİTİME DESTEK KONSERİ” ni bu yıl da 02-10-2019 Salı Günü Kartal Hasan Ali Yücel Kültür Merkezi nde Yüzlerce duyarlı Can ve Gönüldaşlarımızın katılımıyla yaşam buldu.
Sunumunu İsmai BİÇER in yaptığı,Dern.Başk Ali GÜLŞAHİN–Başk.Yard.Şükrü OĞUZALP- Sayman İhsan ÖZ-Genl.Sekreter Şükrüye GERÇEK- Üye Serdar AĞYÜZ, Denetleme Kurulu; Başk.Nazım KAYA -Üyeler; Sebahattin SEVİNÇ-Rıza KARADAĞ,Kadın Kolu Başk.Tülay OĞUZALP-Başk.Yard.Aynur ERDOĞAN- Üyeler; Sevim ÖZ-Sibel PEKİN-Naime KALBİDELİK-Esen AYDOĞDU-Sevda KOÇ SARI-Hüsniye GÜLŞAHİN-Seher GÖKTAŞ-Gönül DEMİR-Suna TAŞTAN-Nilüfer BALCI-Gülcan Yeter AKYÜZ-Melek DEMİRPOLAT-Songül ASLAN Gençlik Kolu Başk.Aylin DOĞAN-Başk.Yard.İsmail DAĞDELEN- Üyeler; Eda GÜLER-İbrahim GÜLFIRAT-Erkan GÜLFIRAT-Erkan EREN-Emrecan AĞYÜZ-Ufuk KARAKAŞ-Erdem YILDIZ-Akın BAYRAM-Mercan DAĞDELEN-Buket AKYÜZ-Ali DAĞDELEN ve katılımcıların hazır bulunduğu etkinlik Saygı Duruşu ve İstiklam Marşımız ın okunmasıyla başladı.
Dern.Başk.Ali GÜLŞAHİN,Gençlik Kolu başk.Aylin DOĞAN ın açılış konuşmaları ardından Dernek Yönetim Organları Başkan ve Üyeleri sahneye davetedilerek topluca konuklarını selamladılar.Kartal Beld.Başk Yard.İmam AYDIN da yaptığı konuşmasıyla etkinliğe katkısını sundu.
Sanatçılarımız; Erkan ÖZBEY – Nilüfer SARITAŞ – Gurup DEM-İ VAHTET ( Seher KONT ERDOĞAN,Aziz ERDOĞAN,Ali Haydar TUMAR) ve Mikail ASLAN da sahne alarak okudukları eserlerle etkinliğe coşku ve neşe içinde renk kattılar.
Sahne alan sanatçılarımız Dernek Yönetim Organlarınca verilen plaket ve çiçek demetleriyle onurlandırıldılar.
Etkinliğe, Maddi-manevi katkı sunan Kurum,İş İnsanı,Can ve Gönüldaşalrımızın isimleri okunarak teşekkür dileklerinin iletimesi ardından etkinlik sonunda topluca çekilen anı resimle esenlik içinde son buldu
Haber: Edeb.Öğrt. Mustafa BOR – Boryayın 2019 İstanbul

Comments

0 comments

Leave a comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir