AFRİKALI MÜSLÜMANLARI GERÇEKTEN DOYURMAK İSTİYORSAK KURBAN YERİNE TARIM PROJESİ DESTEĞİ YAPILMALI

AFRİKALI MÜSLÜMANLARI GERÇEKTEN DOYURMAK İSTİYORSAK KURBAN YERİNE TARIM PROJESİ DESTEĞİ YAPILMALI

Admin Yorum yapılmamış-Kardeşlerim, Afrika’daki kurban çalışmalarını lütfen insanları dilendirmeye alıştırmaktan çıkarın, üretime ağırlık veren projelere dönüştürün.

-Afrika’da kurban kesimleri, Afrika’lıyı daha çok Misyonerlere köle ediyor, artık bu projeleri şer’î maslahat gereği üretime desteğe çevirin.

-Afrika’lı et yemezse ölmez ve de ölmüyor. Afrika’lıyı öldüren şeyi bulun ve onu tedavi ediniz. Açlığı “et” değil “akıl ve tedbir” engeller.

-Yurt dışındaki kurban projeleri Ümmetin emeğini çarçur etme ve siyasî hedefleri olan boş ve kof bir organizasyondan başka bir şey değildir.

-Afrika ve vd. fakir Müslüman yörelerde Kurban projeleri yerine eğitim ve ekonomik faaliyetlerin daha ön plana çıkarılması zarureti vardır.

-Kurbanlar, Afrika’da tam da açların öleceği zaman mı kesiliyor?
Beş gün doyurduğumuz Afrikalı diğer 360 gün ne yiyor?

-Şam beldesindeki Cihadı desteklemek hepimizin sadakalarından da kurbanlarından da daha mukaddes ve daha acil bir farzdır.

*Mehmet Emin Akın*
Kaynak: https://justpaste.it/mehmet-emin-akin-sozleri

#dİLENENdEĞİLüRETENaFRİKALIpROJESİ – MEHMET EMİN AKIN

Video Kaynağı:

Mehmet Emin Akın (Twitter) https://twitter.com/sozun_haysiyeti

Website http://mehmeteminakin.net/

UZUN SOHBETLER https://www.youtube.com/playlist?list=PLFwSBGXS5JI3riuFi0pQ-Woqkf4CMWSlk

Mehmet Emin Akın (sözleri, sohbetleri / tefsir ve hadis dersleri) http://justpaste.it/mehmet-emin-akin-linkler
Youtube: https://www.youtube.com/channel/UCUe9HS8i2XWKIluLCsyM1fA/videos

https://twitter.com/sozun_haysiyeti/status/1108936226252283906

Habeşistan ( ETHIOPIA) da ” “AFRİKA’NIN ÜZERİNE DOĞAN KURAN GÜNEŞİ”
PEOGRAMIMIZ MUHAMMED BEYAN KARDEŞİN REHBERLİĞİNDE DEVAM EDİYOR.
Rabbim sizlerden razı olsun
https://twitter.com/sozun_haysiyeti/status/1108323405680574464
yardımcı yrd. doçent doktor profesör prof. dr. nedim bal feyzullah birışık mahmud varhan musab köylüoğlu fikrettin koç zafer mert hasan karakaya ali yücel hoca ali küçük Abdullah İmamoğlu Ebu Hanzala Hoca ABU MUSAB ŞEYH ABDULKERiM KIBRISi Cübbeli Ahmet Mahmut Ünlü Hoca Efendi mahmud efendi hazretleri (kuddise sirruhu) (k.s.) Sırruhu Ahmed Kalkan Musa Hoca İslam Davetçisi Ubeydullah Arslan şeyh nazım el kıbrısi sakaryevi ve Caner Taslaman Videoları Ahmet Murat SAGLAM sağlam hakkı yılmaz solonlu sonia cihangir Gurkan gürkan Engin r. ihsan eliaçık Irak ve Şam İslam Devleti Deaş Nedir, Daiş Nedir, Neyin Kısaltması ışid işid işit işıd ışıd daesh dawlat al-ıslamiyah f’al-ıraq wa belaad al-sham deaş daeş tefsir dersleri ferhat yelten serdar pandoranatural Insana dair Uydurulan indirilen Din ve Kuran’daki Din çay house akit tv mustafa enes nurettin nureddin yıldız Ehlisünnet Tv Ahsen Tv Kuran Talebesi murat kiziroğlu bana dinden bahset rifat ozbek rıfat özbek mücahid cihan han sokak röportajları İbrahim’in İzinde… Fehmi İlkay Çeçen süleymaniye vakfı fıtrat tv süleyman ateş kalk ve uyar enis doko emre dorman video videoları videosu akabe medya vakfı mustafa islamoğlu isyanoğlu mehmet okuyan edip yüksel bahai islam’ı anlamak kuran’ı anlamak bize kur’an yeter tek kaynak kuran edip yuksel metin yüksel tevhiddersleri muhammed esed ihsan şenocak ebubekir ebubekr sifil şeyh abdullah yolcu gurabayayinlari guraba yayınları alpaslan alparslan kuytul hoca efendi hocaefendi teke tek cübbeli ahmet hoca’dan caner taslaman’a reddiye 2015 2016
Seyyid Muhammed Accân el-Hadid er-Rifai el Kâdiri en Nâkşabendi Ali Rıza Demircan Necmettin Erbakan recep tayyip erdoğan Başbakan ahmet Davutoğlu Seyyid Muhammed Accan El Hadid Er Rifâi-Gerçekleşmiş Kıyamet
Alametleri Sapık vehhabi / Selefi Mezhebine Reddiye (Şeyh Seyyid Muhammed Accan Er-Rifai Hzleri) mustafa karataş öztürk edip yüksel ihsan eliaçık faruk beşer yusuf kaplan mahmud esad coşan hocafendi KOYUNCU – Tahir Büyükkörükçü Hocaefendi Dursun Ali Erzincanlı Buhari ve Müslim’de uydurma Hadisler senai demirci Harun ÜNAL Hoca Uydurma Hadisler-Tek parça Bayraktar Bayraklı miraç yahudi uydurmasıdır! Ercümend Özkan İsra olayı nasıl göğe yükselmeye dönüştürüldü? [Prof. Dr. İsrafil Balcı SAADETTİN MERDİN zekeriya beyaz Mustafa Öztürk afrikalıların
afrikanın üzerine doğan kuran güneşi

#AfrikaTarımProjesi

Comments

0 comments

Leave a comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir